Hizmetler

Demsan temelden çatıya, kaba inşaattan ince işe tüm hizmetleri sağlayabilecek mimari bilgi ve deneyime sahiptir. Mutfak kesme tahtasından tekneye kadar tasarım ve üretim yapmaktadır.

Konut

Müşterinin istediği alanlar mimar tarafından en uygun şekilde tasarlanıp müşteriye sunulmaktadır. Demsan, müşterisi isterse “anahtar teslim” çalışabilecek ekibe ve tecrübeye sahiptir. Yaptığı işten sonra referans kazanacak memnuniyeti sağlamak firmanın misyonudur.

Toplu İş

Demsan hastane, okul, otel, restoran zincirleri ve konut gibi birçok büyük projede hem yurtiçinde hem yurtdışında yer bulmuştur. Saha ekibini doğru konumlandırarak zamanında teslimden taviz vermemektedir.

Kişiye Özel Mobilya

Demsan sehpa, masa, raf, konsol, büfe, makyaj masası, kitaplık, şömine gibi özel tasarım ürünleri müşterinin beğenisine sunmaktadır. Ürünler yerine uygun ve kişiye özel olarak tasarlanıp üretilmektedir.

3D Mimari Görselleştirme

3 boyutlu görselleştirme programları kullanılarak mimarlar tarafından tasarlanan projeler gerçeğe yakın şekilde sahnelenerek mekanları daha doğru renkler ve ürünlerle göstermeyi hedeflemektedir. Demsan mimarları 3 boyutlu görselleştirmede gerçekten uzaklaşmayıp her zaman uygulanabilecek projeleri kullanıcı isteklerini göz önünde bulundurarak en doğru şekilde projelendirmektedir.

Detaylı bilgi için

Uzman ekip desteğiyle hayalinizdeki tasarımları hayata geçirin.
Menü